05 / 06

Разберись с
маркетинг-планом

Маркетинг-план – це система винагородження дистриб'ютора за його діяльність: просування продукту, розвиток команди, навчання партнерів. Це чудовий інструмент для планування твого доходу, постановки цілей та оцінки ефективності дій.

Розберись у тонкощах маркетинг-плану Coral Club, переглянувши відео і поставивши питання своєму наставнику.

05/ 05
04

Розберися з
маркетинг-планом

Маркетинг-план – це система винагородження дистриб'ютора за його діяльність: просування продукту, розвиток команди, навчання партнерів. Це чудовий інструмент для планування твого доходу, постановки цілей та оцінки ефективності дій.

Розберись у тонкощах маркетинг-плану Coral Club, переглянувши відео і поставивши питання своєму наставнику.

Маркетинг-план /Прочитати статтю

Твій розвиток у твоїх руках

Наша компанія надає кожному необмежені можливості: високоякісний продукт для здоров'я й активного довголіття, кар'єру міжнародного рівня, дохід, розвиток і самореалізацію.

У тебе є три опції формату взаємодії з компанією:

 • Якісний продукт і переваги преміумпокупця. Це: знижка 20% на всю продукцію, участь в акціях, кешбек.
 • Хастл (додатковий дохід). Задача: зробити так, аби люди дізнались про твій улюблений продукт. Способи: усього лише рекомендувати рідним, близьким, знайомим продукт, яким користуєшся ти сам.

  Приділяй роботі кілька годин на тиждень, створюй додатковий дохід!
 • Бізнес-партнерство з правом залучення рівних партнерів. Це вже серйозний бізнес із повним зануренням у бізнес-процеси і з доходом від 10 000 доларів на місяць.
 • Ти споживач і купуєш продукцію за клубною ціною, а це на 20% нижче за роздрібну. За покупки за твоєю рекомендацією ти отримуєш Бонус рекомендацій 5%.

  Накопичуй 500 балів – і ти вже Преміумспоживач! Додаткова поворотна знижка у 10% зробить кожну наступну покупку ще вигіднішою.

  Тебе цікавить можливість додаткового доходу? Для цього потрібно стати Дистриб'ютором компанії.

  У тебе є два варіанти заявити про своє бажання стати партнером Coral Club:

  Перший варіант: купити Дистриб'юторський кіт на сайті або в офісі продажу . Його вартість 30 у.о. Заповнити Анкету, що входить до складу Кіта. Передати Анкету в Компанію можна через Офіс продажу або розмістивши зіскановану копію анкети в Особистому кабінеті на сайті.

  Другий варіант: заповнити електронну заяву на переведення у Дистриб'ютори в Особистому кабінеті на сайті – при цьому 30 у.о. утримають з твого рахунку. А Дистриб'юторський кіт ти отримаєш зі своїм замовленням або в офісі продажу.

  Набір дистриб'ютора (Distributor kit) – це твій перший щабель у засвоєнні правил, процедур і можливостей компанії.

  Твій наставник і система корпоративного навчання навчать тебе, як вибудувати свою споживчу групу, залучати партнерів–дистриб'юторів, людей, яких так само, як і тебе, цікавитиме додатковий дохід.

  У мережевому бізнесі існують поняття ліній, або поколінь.

  Твоя перша лінія – це всі ті , хто зареєструвався у Coral Club за твоєю рекомендацією і вказав твій клубний номер як номер свого рекомендувача. Або для реєстрації через сайт використав твоє реферальне посилання.

  Інакше кажучи, у першій лінії перебувають ті люди, яких ти запросив у Coral Club.

  Коли Члени Клубу твоєї першої лінії запросять своїх друзів та знайомих – у тебе з'явиться твоя друга лінія! А потім третя, четверта і до нескінченності. Чим більша кількість поколінь (глибина структури) і більше Членів Клубу у поколіннях (ширина структури), тим серйозніше і благополучніше твій бізнес.

  МЛМ – це бізнес рекомендацій! І компанія Coral Club оплачує рекомендації бонусами, подарунками, визнаннями. Бонус рекомендацій напряму пов'язаний з лініями (поколіннями) твоєї структури.

  Ти (перебуваючи у статусі Споживач, Преміумспоживач, Асистент) отримуєш Бонус рекомендацій – 5% від суми замовлень Споживачів, Преміумспоживачів і Асистентів твоєї першої лінії. Бонус рекомендацій підсумовується з твоєю поворотною знижкою і робить кожну покупку ще вигіднішою!

  Члени Клубу твоєї першої лінії отримуватимуть Бонус рекомендацій від замовлень тих, кого запросили вони. І так далі!

  Старт кар'єри дистриб'ютора у компанії починається з рангу Асистент.

  Для цього тобі достатньо заповнити «Заяву на переведення у дистриб'ютори» у твоєму особистому кабінеті на сайті компанії або заповнити Анкету дистриб'ютора, придбавши дистриб'юторський Кіт. Докладніше про це ти прочитаєш у наступній темі.

  Твій наступний крок – стати Директором. Виконай умову: 500 балів – груповий обсяг, у тому числі 50 – твій особистий обсяг за звітний місяць.

  Який груповий обсяг тобі потрібен у подальшому? 500 балів – груповий обсяг Директора для підтвердження рангу й отримання винагороди. Це твій мінімум. 750 балів – твій оптимальний груповий обсяг для отримання усіх можливостей рангу й отримання Екстрабонусу. Це вкрай вигідно! Такий обсяг тобі зможуть приносити усього 5-7 постійних активних споживачів.

  Не зупиняйся на досягнутих 750 балах. Вивчай продукцію і розповідай про її переваги своїй структурі, це збільшить товарообіг, а значить, і суми твоєї щомісячної винагороди від компанії.

  Тепер ти як Директор Компанії і твоїх переваг стає ще більше: поворотна знижка від Особистого Обсягу зростає до 25 %; дохід від групового товарообігу: 25 % від особистого обсягу Споживачів, 15 % від особистого обсягу Преміумспоживачів і Асистентів першої лінії; 20 % від особистого обсягу Споживачів, 10 % від особистого обсягу Преміумспоживачів і Асистентів другої та подальших лінії.

  «Екстрабонус» – це премія 50 у.о. за ГО 750 балів і більше для членів клубу у ранзі Директор, Срібний директор, Золотий директор, Смарагдовий директор, Діамантовий директор.

  Зверни увагу! Кваліфікацію Директор вигідніше за все виконувати на 750 балах, тоді у цьому ж місяці ти отримаєш не лише дохід від ГО, а й Екстрабонус.

  Утримуй будь-який директорський ранг, і 50 у.о. за ГО 750 балів щомісяця будуть твоїми.

  Давай розрахуємо винагороду Директора з Груповим Обсягом 750 балів.

  З них:

  • 100 балів – це Особистий Обсяг. І з нього Директор отримує 25 %, а значить 25 у.о.;
  • 250 балів – це Особистий Обсяг Споживача 1 лінії, множимо на 25 % і виходить 62,5 у.о.;
  • 250 балів – Особистий Обсяг ПреміумСпоживача й Асистента 1 лінії, а це 15 % і 37,5 у.о.;
  • 100 балів до Групового Обсягу Директора приніс Споживач 2 лінії. Множимо на 20 %, виходить 20 у.о.;
  • 50 балів – сумарний Особистий Обсяг ПреміумСпоживачів і Асистента 2 лінії, а це 10 % і 5 у.о.
  • 50 у.о. Екстрабонус за ГО 750 балів.

  Таким чином, суму винагороди Директора з ГО 750 балів дорівнює 200 у.о.

  Бонус з поколінь – 5-10 % від ГО твоїх Директорів.

  Кількість поколінь Директорів, з яких ти отримуєш Бонус з поколінь, від 1 до 6 залежно від твого рангу. Чим вищий ранг, тим з більшої кількості поколінь директорів ти отримуєш Бонус.

  Твій наступний ранг — це поява нового партнера у твоїй структурі. Знайди таку ж, як і ти, зацікавлену у продукті або бізнесі людину. Усього один Директор під тобою, і ти – Срібний директор.

  Срібний директор отримує Бонус з Групового Обсягу, Екстрабонус, Бонус з двох поколінь Директорів.

  Товарообіг структури вже вимірюється не ГО (груповим обсягом), а МОП – сумою твого ГО та ГО твоїх Директорів у досяжних поколіннях. Кількість досяжних поколінь залежить від твого рангу. Для Срібного директора це два покоління.

  Приклади розрахунку доходу на кожному щаблі кар'єрних сходів ти можеш переглянути у Кар'єрній Книзі.