04 / 06

Знайомся
з Coral Club

Історія створення, місія і філософія Coral Club, наша географія та сервіси для кожного Члена Клубу, що треба знати про продукцію та можливості купувати її максимально вигідно. Як стати бізнес-партнером Компанії і вибудовувати власний бізнес у найактуальнішій продуктовій ніші.

04/ 06
03

Знайомся
з Coral Club

Історія створення, місія і філософія Coral Club, наша географія та сервіси для кожного Члена Клубу, що треба знати про продукцію та можливості купувати її максимально вигідно. Як стати бізнес-партнером Компанії і вибудовувати власний бізнес у найактуальнішій продуктовій ніші.

Про що тобі цікаво дізнатись у першу чергу /Прочитати статтю

БЛОК 1

Про що тобі цікаво дізнатись у першу чергу


1.jpg

Історія компанії розпочалась у 1998 році, і з цього моменту ми реалізовуємо можливість зберігати здоров’я на довгі роки за допомогою унікальних продуктів, які допомагають підтримувати фізичну активність, красу та цікавість до життя.

Наша місія — напоїти весь світ! Hydrate the world

Сьогодні Coral Club:

 • - 23 роки на ринку;
 • - 10 країн-виробників;
 • - понад 2500 діючих сертифікатів;
 • - 288 офлайн-магазинів;
 • - більш ніж 200 продуктів;
 • - 175 країн доставки;
 • - 35 країн присутності.

2.jpg


У продуктовій концепції поєднані: найсучасніші технології + якісна сировина + кращі люди (вчені, розробники). І це гарантує безкомпромісну якість наших продуктів!

Інноваційні технології забезпечуються виробництвом в багатьох країнах світу — Японії, США, Канаді, Німеччині, Південній Кореї, Тайвані, Вірменії, Норвегії, Франції — з урахуванням унікальних особливостей кожної країни.

Усі продукти підлягають обов’язковій сертифікації відповідно до законодавства країни присутності компанії.

Ми гарантуємо максимальну безпечність кожного продуктового компонента. Для виробництва наших продуктів ми максимально використовуємо природні компоненти і біодоступні форми активних речовин при мінімальній кількості допоміжних речовин.

Наші продукти не містять:

 • - консервантів;
 • - підсилювачів смаку;
 • - штучних ароматизаторів;
 • - фталатів;
 • - ГМО;
 • - гормонів;
 • - глютену;
 • - пестицидів і гербіцидів.

Тестуються на вміст загальної кількості бактерій, грибів і дріжджів; нітратів, меламіну, діоксинів; важких металів і радіоактивних ізотопів.

Ми співпрацюємо тільки з найкращими спеціалістами. І саме їх розробки стають основою продукції Coral Club.

3.jpg

Ланцюг створення нового продукту Coral Club:

1. Формується запит на створення нового продукту. Група експертів Coral Club вивчає світові тенденції, відстежує актуальні напрями, аналізує пробні зразки провідних виробників товарів для ЗСЖ. Враховуємо запит дистриб’юторів на конкретний продукт або напрямок.

2. Підбираємо партнерів–виробників за параметрами:

 • - потрібне для нас місце розташування виробництва;
 • - необхідний набір документації та сертифікації заводу-виробника;
 • - необхідна якість сировини, яку використовує виробник;
 • - необхідні показники якості продукції, що випускається заводом.

3. Створюється унікальна формула, яка повністю відповідає нашим вимогам: формула продукту створюється Coral Club з урахуванням останніх наукових даних і вимог законодавства країн присутності компанії/або до існуючих формул вносяться потрібні нам зміни, доповнення. Це забезпечує унікальність формули, яка відповідає високим стандартам якості Coral Club.

4. Виготовляється невеличка пілотна партія, яка ретельно досліджується у наших лабораторіях, а також часто передається для тестування керівництву компанії та дистриб’юторам. За потреби формула допрацьовується і доводиться до найвищого якісного рівня.

5. Новий продукт проходить систему сертифікації в усіх країнах, що забезпечує додаткові гарантії якості для продуктів компанії та легітимності їх розповсюдження.

Відповіді на питання щодо сертифікатів на продукцію компанії у темі «Концепція здоров’я Coral Club. Про сертифікацію».


 
Бути частиною Coral Club /Прочитати статтю

4.jpg

БЛОК 2

Бути частиною Coral Club

5.jpgТи сам обираєш зручну форму співробітництва з компанією:

 • якісний продукт і переваги преміумпокупця;
 • додатковий дохід: приділяючи усього кілька годин на тиждень своїй діяльності у Компанії, можна забезпечити собі додатковий дохід. Твоя задача зробити так, аби люди дізнались про твій улюблений продукт. Для цього усього лише рекомендуй рідним, близьким, знайомим продукт, яким ти користуєшся сам;
 • бізнес-партнерство з правом залучення рівних партнерів. У тебе є наставник, який підбере ідеальний старт і супроводжуватиме тебе на всьому шляху.

Для усіх членів клубу є особливі умови:

 • клубна ціна (на 20 % нижча за роздрібну);
 • бонус рекомендацій +5 %;
 • акції та вигідні пропозиції компанії;
 • особистий кабінет для online-замовлення продукції та ведення бізнесу;
 • школи з продукту і бізнесу;
 • індивідуальні консультації, навчання і тренінги, підтримка вищих наставників та компанії.

І звичайно ж: високоякісний продукт для здоров’я та активного довголіття; інформаційна підтримка Консультанта і компанії (каталог, продуктовий опис на сайті, презентації з продуктів тощо). А також спілкування у колі однодумців.

Стати Членом клубу можливо лише за рекомендацією.

Людина, яка розповіла тобі про Coral Club, дасть своє реферальне посилання для реєстрації на сайті.

Якщо ти знаєш клубний номер людини, яка розповіла тобі про Coral Club, можеш внести її до форми реєстрації на сайті або заповнити Анкету споживача, придбавши Клубну картку в офісі продажу.

Тепер у тебе є твій особистий клубний номер. Можеш купувати продукцію за клубною ціною і користуватись рештою переваг членів клубу.

Рекомендуємо тобі впродовж 90 днів з моменту отримання клубного номера придбати продукцію на сайті компанії або в офісі продажу на 12 і більше балів. Після цього твоя клубна картка стане безстроковою. А значить, ти завжди зможеш купити корисні продукти за клубною ціною без повторної реєстрації.

Для твоєї зручності ми створили зручні опції для замовлення, оплати й отримання продукції.

Для придбання:

 • приходь до одного з офісів продажу;
 • заходь на сайт. Для реєстрації/авторизації використовуй свій унікальний клубний номер.

Про способи оплати замовлень дивись тут.

Отримати своє замовлення теж просто:

 • доставка посилок здійснюється до 175 країн;
 • терміни доставки від одного і більше днів та визначаються для кожного регіону окремо.

Усі подробиці дивись тут.

Якщо ти завітав до офісу продажу, то обрати, оплатити і забрати продукцію можеш одразу.

Кожен продукт Coral Club має роздрібну, клубну та балову вартість. За підсумками місяця балова вартість продуктів твоєї покупки підсумовується і на твоєму баловому рахунку з’являється певна кількість балів. Бали накопичуються, і це надає тобі додаткову перевагу.

6.jpg

Погляньмо, як це працює. Наприклад, у перший місяць ти купив «Ментал Форс» – комплексну цільову програму для підтримання когнітивних функцій головного мозку. На твій баловий рахунок компанія нарахує 36 балів.

Тобі сподобався продукт? Розкажи про нього друзям і знайомим, а компанія подарує тобі додаткові бонуси за покупки за твоєю рекомендацією. І це чудова можливість придбавати улюблені продукти дешевше чи навіть отримувати їх безкоштовно, оплачуючи свої замовлення бонусними балами. Так працює «Бонус рекомендацій».

7.jpg

Ти отримав гарний результат і порекомендував «Ментал Форс» своїм знайомим. Вони зареєструвались за твоїм реферальним посиланням, купили продукт за клубною ціною. Бали за всі покупки, зроблені за твоєю рекомендацією, підсумовуватимуться із балами твоїх покупок.

Твоя ж покупка у цьому місяці «Coral Detox Plus» – комплекс, що забезпечує природне виведення токсинів з організму, здоров’я клітин, активність і молодість на довгі роки.

І це: 60 балів

Покупки твоїх друзів: 36 + 36 + 36 + 36 = 144 бали

Бонус рекомендацій: (36 *4) * 5% = 7,2 бали

Підсумовуємо усі покупки за обидва місяці: 36 + 60 + 144 + 7,2 = 247,2 бали

8.jpg

Уяви, що у наступному місяця ти купив «Програму 2 Коло-Вада Плюс» - 50 балів.

А твої знайомі (вони у твоїй першій лінії) купили Coral Detox Plus.

Бали підсумовуються за тією ж схемою, і у тебе вже 549,2 бали.

При накопиченні 500 балів твоя Клубна картка стає преміумкарткою, а це додаткова поворотна знижка у 10 %!

Поворотна знижка – додаткова перевага преміумспоживачів отримувати 10 % від балової вартості покупки для оплати наступної.

Наприклад:

200 балів (вартість твоєї особистої покупки у поточному місяці)* 10 % = 20 балів твоя поворотна знижка.

20 балів = 20 у.о. для оплати твоєї наступної покупки.

500 балів можна накопичити і самостійно, але, погодьтесь, запрошуючи друзів і знайомих до Coral Club, ти не лише ділишся корисною інформацією, але й купуєш продукти для себе зі значною економією.

Ми впевнені в ефективності наших продуктів і знаємо, що вони впливають на якість життя кожного.


 
Сервіси компанії для тебе /Прочитати статтю

БЛОК 3

Сервіси компанії для тебе


9.jpg

Ти вже знаєш про те, що у Coral Club можна не лише купувати високоякісний продукт, але й отримувати додатковий або навіть основний дохід.

Тобі цікаво? Ставай дистриб’ютором!

Зробити це можна одним з двох способів:

1. Придбати Дистриб’юторський кит вартістю 30 у.о., заповнити Анкету дистриб’ютора і принести її до офісу продажу АБО розмістити зіскановану копію анкети в особистому кабінеті на сайті.

2. Заповнити електронну заяву на переведення у Дистриб’ютори в Особистому кабінеті на сайті – при цьому з твого балового рахунку утримають 30 у.о. Дистриб’юторський кит ти отримаєш зі своїм замовленням.

Аби розпоряджатись своїми бонусами, потрібно прикріпитись до певного офісу продажу або сайту. Уточни подробиці у свого спонсора або звернись до найближчого офісу продажу.

Як розраховуються бонуси за товарообіг твоєї структури, докладно розповіли тут.

Плануй своє просування Кар’єрними сходами.

Усім новим дистриб’юторам ми рекомендуємо ознайомитися з Правилами Компанії і особливу увагу звернути на Правила роботи в Internet.

Бери участь у подіях компанії, долучайся до корпоративної культури, спілкуйся з однодумцями, обмінюйся передовими практиками індустрії в атмосфері успіху. Усі подробиці на сайті Події Компанії.

Бери участь у програмі «Автобонус».

Ми відкрито ділимося нашими новинами та досягненнями. Підпишись на офіційні акаунти Coral Club у соціальних мережах:

Instagram

Facebook

YouTube

На офіційному сайті інформація про історію, філософію, концепцію Компанії. Можна отримати докладні відомості про продукти та можливості, ознайомитись із новинами й анонсами подій Coral Club.

Є питання? Пиши у формі зворотного зв’язку.

Або телефонуй і пиши:

+38 (044) 291-11-01(02), +38 (098) 291-11-00 (Viber, WhatsApp)

Тобі важлива можливість особистого спілкування з керівництвом компанії? Підключайся до регулярних, щомісячних вебінарів:

• вебінар керівництва Coral Club Леоніда Лаппа та Еріка Меграбяна;

• вебінар «Бізнес-час» Володимира Овсепяна;

• вебінар «Здорові новини» Сергія Семенченка.

Підпишись на інформаційні розсилки і отримуй запрошення на кожен вебінар.

Ти вже у Coral Club, і ми вітаємо тебе з правильним вибором надійного партнера!