03 / 06

Вивчи
концепцію
здоров'я

Турбота про здоров'я — це ключ до насиченого, активного і тривалого життя. Coral Club — перша серед компаній, що просувають ЗСЖ, пропонує власну концепцію здоров'я, в основі якої: підтримання правильного водного балансу, збалансоване харчування, збагачення організму нутрієнтами і чисте безпечне середовище. Ознайомся з концепцією здоров'я, і для тебе відкриється шлях природного оздоровлення організму!

03/ 06
02

Вивчи
концепцію
здоров'я

Турбота про здоров'я — це ключ до насиченого, активного і тривалого життя. Coral Club — перша серед компаній, що просувають ЗСЖ, пропонує власну концепцію здоров'я, в основі якої: підтримання правильного водного балансу, збалансоване харчування, збагачення організму нутрієнтами і чисте безпечне середовище. Ознайомся з концепцією здоров'я, і для тебе відкриється шлях природного оздоровлення організму!

Здоров’я – наш головний ресурс /Прочитати статтю

Концепція здоров’я Coral Club

Здоров’я – наш головний ресурс


1.jpgЗдоров’я на сьогодні – це більше, ніж просто відсутність хвороб і нормальне самопочуття. Це вимога часу, можливість бути успішним, енергійним і з радістю насолоджуватись кожним днем. Здоров’я дозволяє жити повноцінним життям: пізнавати нове, подорожувати, вибудовувати стосунки, удосконалюватись. Це наш головний ресурс і основний фактор, що впливає на якість життя. Керування цим ресурсом у наших руках: ми можемо примножувати або розтрачувати його!

2.jpg

Здоров’я організму починається зі здоров’я клітини. Наше тіло складається з трильйонів клітин, які утворюють тканини, з тканин формуються органи, системи органів і в цілому весь наш чудовий організм. Важливо пам’ятати про те, що процес оновлення клітин іде безперервно. Від стану клітин залежить стан організму в цілому.

У здоровому середовищі народжуються здорові клітини, а несприятливі умови, такі як стрес, неправильне харчування, інфекції, пошкоджують клітини, що неминуче призводить до хвороби. На жаль, ми не бачимо негативних змін, що відбуваються у клітинах, і згодом помічаємо симптоми тоді, коли хвороба вже розігралась.

Тому так важливо дбати про здоров’я на клітинному рівні, створити організму сприятливі умови для формування нових здорових клітин та їх правильного функціонування.

Які умови необхідні для здоров’я клітин?

Клітини різних органів схожі за своєю будовою, а отже можна з упевненістю сказати, що у них одні й ті самі потреби. Вони потребують води, поживних і будівельних речовин, захисту від інфекцій і токсинів, інших руйнівних факторів.

Концепція Здоров’я Coral Club розроблена відповідно до потреб клітин. Це проста покрокова система оздоровлення, яка ефективно використовується вже понад 20 років.

Розгляньмо докладніше кожний із цих кроків і дізнаємось, які продуктові рішення для збереження та примноження здоров’я пропонує Coral Club.

3.jpg
 
Крок перший - гідратація /Прочитати статтю

Крок перший

Гідратація


4.jpg

Більшість наших клітин приблизно на 70% складаються з води. Крім того, клітини розташовуються у міжклітинній рідині, у складі якої також багато води. Практично всі біохімічні процеси в організмі відбуваються у водному середовищі. Вода розчиняє поживні речовини, допомагає доставити їх до клітин. Вода необхідна для звільнення клітин від токсинів і виведення їх з організму. Вода потрібна для нормального обміну речовин, терморегуляції, контролю ваги.

Кров, лімфа, травні соки, змазка суглобів – це все також рідини. Тому вкрай важливо, аби у наше тіло надходила достатня кількість води, збалансованої за своїм хімічним складом. Для цього потрібна вода певної якості.

Завдяки набору «Гідрамакс» у нас із вами є можливість пити унікальну біодоступну воду, де б ми не перебували. «Гідрамакс» – це комплексний підхід до забезпечення клітин організму якісною водою.

Три продукти і три дії:

 • збагачення необхідними мінералами;
 • регуляція водно-сольового балансу;
 • антиоксидантний захист.

На цьому кроці формується здорова звичка пити правильну повноцінну воду у потрібній кількості. Адже саме вода забезпечує сприятливі умови для всіх обмінних процесів і готує організм до подальших кроків Концепції Здоров’я.

5.jpg


 
Крок другий - позбавитись паразитів /Прочитати статтю

Крок другий

Позбавитись паразитів


6.jpg

Другий крок – позбавитись зайвого, а точніше, непроханих гостей нашого організму – паразитів.

7.jpg

Поруч з нами мільйони років існує величезний світ паразитів. Вони хочуть жити за наш рахунок, хочуть смачно обідати в нашому тілі, яке є для них домом, а на знак «подяки» залишають нам величезну кількість токсинів і створюють проблеми зі здоров’ям. Джерела паразитів оточують нас скрізь: транспорт, дверні ручки, кнопки ліфтів, гроші, дитячі майданчики, хатні тварини, неякісні або погано вимиті продукти харчування, відкриті водойми, неочищена питна вода.

Сама природа, яка створила паразитів, подбала і про захист від них. Це рослини, які людство вже тисячоліттями використовує для очищення організму.

8.jpgДосвід наших пращурів і сучасні технології поєднались у наборах «Парашилд» і «Парашилд плюс». «Парашилд» – це базова протипаразитарна програма, а «Парашилд Плюс» – це її розширена версія з подвоєною тривалістю.

Цей крок концепції сприяє:

 • - очищенню кишечника від різних внутрішніх паразитів;
 • - виведенню з організму токсичних продуктів життєдіяльності паразитів;
 • - зміцненню імунітету, ослабленого паразитами;
 • - відновленню здорової мікрофлори кишечника.


 
Крок третій - очистити організм /Прочитати статтю

Крок третій

Очистити організм


1.jpg

Отже, ми позбавились непроханих гостей і підготували організм до подальшого очищення.

Щодня наше тіло зазнає впливу токсинів. З навколишнього середовища надходять екзотоксини. Їх джерела – це забруднене промисловими відходами та вихлопними газами повітря, побутова хімія, консерванти і харчові добавки в їжі, ліки. Крім того, токсини утворюються всередині нас. Проте навіть якщо ми живемо в ідеальних умовах, дихаємо гірським повітрям і їмо здорову їжі, то в нашому тілі в результаті звичайних обмінних процесів можуть сформуватись ендотоксини – продукти природної життєдіяльності нашого організму.

Накопичення токсинів спричиняє цілий ряд проблем:

 • захворювання шкіри;
 • розлади дихання;
 • порушення артеріального тиску;
 • порушення обміну речовин;
 • апатію та головні болі;
 • раннє старіння.

Тому так важливо регулярно виводити токсини, аби не допустити розвитку інтоксикації та запобігти проблемам зі здоров’ям.

2.jpg

Для цього розроблені програми «Корал Детокс» і «Корал Детокс Плюс».

У «Coral Detox» компоненти програми допомагають активувати виведення водо- та жиророзчинних токсинів з організму шляхом покращення розщеплення їжі, нормалізації жирового обміну, збільшення вироблення клітинної енергії та нормалізації питного режиму.

Розширена версія «Coral Detox Plus» чинить додаткову дію, сприятливо впливаючи на мікрофлору кишечника та роботу нирок.

Обидві ці програми допомагають захиститись від щоденного окисного стресу, оптимізувати травлення, підвищити працездатність і сприяють активному довголіттю.

Як наші оселі періодично потребують генерального прибирання, так і нашому тілу потрібне глибоке очищення, адже у нашому тілі роками формуються залежи токсинів.

Наш кишечник – дивовижний орган, вчені називають його другим мозком. Для нашого тіла це і кухня, де шляхом перетравлювання готуються до засвоєння поживні речовини для наших клітин, і сміттєпровід, що має вивести відходи життєдіяльності. Тут відбувається всмоктування води, поживних речовин, синтезуються деякі вітаміни, тут формується гарний настрій і навіть те саме почуття «метеликів у животі». І тут же накопичуються залишки неперетравленої їжі. Згадайте, коли ви миєте посуд, рештки їжі стікають у трубу під раковиною, і вона поступово засмічується. А наш кишечник – це кілька метрів таких звивистих труб, тож недивно, що з роками накопичується чимала кількість невиведених відходів.

3.jpgCoral Club пропонує ефективні рішення для глибокого очищення організму. Це програми «Коло-Вада Плюс» і « Коло-Вада Лайт», розроблені канадським вченим-нутриціологом Альбертом Зером. Ці комплексні поетапні і фізіологічні програми допоможуть без порушення звичного ритму життя очистити кишечник, нормалізувати роботу органів-фільтрів.

На першому етапі за допомогою рослинних детоксикантів і протипаразитарних фітокомплексів відбувається підготовка організму до очищення.

2-й етап – це етап очищення. Включає 4-денне харчування виключно коктейлями на основі клітковини й очищувальної глини, аби запустити процеси ретельного очищення кишечника від застояного вмісту та його легкого виведення з організму.

3-й етап – відновлення. На цьому етапі відбувається відновлення роботи ШКТ і мікрофлори кишечника за рахунок комплексу натуральних пробіотиків і травних ферментів.

Для тих, хто не готовий до суворих обмежень у харчуванні, розроблена програма «Коло-Вада Лайт». Вона значною мірою націлена на активацію усієї природної системи очищення організму: допомагає нормалізувати роботу органів-фільтрів (печінки, нирок, жовчного міхура) і роботу травного тракту. У складі цієї програми інгредієнти виключно природного походження.

14 днів для виведення організму на новий рівень енергії та сприйняття їжі, новий рівень здоров’я.


 
Крок четвертий - нагодувати організм /Прочитати статтю

Крок четвертий

Нагодувати організм


4.jpg

У результаті попередніх кроків ми напоїли клітини, створили чисте внутрішнє середовище в організмі без паразитів і токсинів, тепер наш організм готовий до якісного засвоєння поживних компонентів.

Надходження поживних речовин – надважлива умова для правильного оновлення та функціонування клітин. Клітини потребують «будівельних матеріалів» для формування та підтримання своєї структури й активних речовин для виконання своїх постійних задач.

Щодня клітини потребують:

 • амінокислот;
 • мінералів;
 • вітамінів;
 • ферментів;
 • а також корисних жирів, клітковини, пробіотиків і пребіотиків.

Усі ці компоненти здорового харчування мають надходити до нашого організму регулярно, у достатній кількості і потрібному співвідношенні.

Що ж відбувається з нашим харчуванням?

Сучасний раціон частіше за все не відповідає потребам клітин. Ґрунти і вода, яка їх зрошує, збіднені. І у продуктах харчування вже немає того набору нутрієнтів, що був раніше. При транспортуванні, тривалому зберіганні, під час приготування продукти втрачають свою поживну цінність: зменшується кількість вітамінів, корисні речовини гірше засвоюються.

5.jpgЯкий вихід? «Нутрипек» – набір для збагачення раціону природними нутрієнтами.

Він забезпечує надходження до організму важливих нутрієнтів, необхідних для нормальної роботи серцево-судинної, нервової, травної та імунної систем; нормалізацію обмінних і регенераційних процесів в організмі.

Біодоступна вода, рослинні джерела амінокислот, вітамінів, мінералів, клітковини, корисні жири, корисні лакто- і біфідобактерії – все, аби наше харчування стало повноцінним і різноманітним, аби кожна клітинка отримала якісний будівельний матеріал і народжувались нові здорові клітини.


 
Крок п’ятий - зміцнити захисні сили організму /Прочитати статтю

Крок п’ятий

Зміцнити захисні сили організму


6.jpg

І от коли ми запустили процеси оновлення й оздоровлення нашого організму, важливо подумати про захист.

Завершальний крок Концепції Здоров’я – зміцнення захисних сил організму: підтримка імунітету і захист клітин від агресивних факторів.

7.jpgУ нашому організмі є система захисту – це наша імунна система. Сьогодні він особливо потребує нашої підтримки. Для цього і був створений «Імуніті Пек».

У складі набору вкрай важливі вітаміни С і Д, фітонутрієнти, мінерали та інші речовини природного походження для зміцнення імунної системи організму; зв’язування вільних радикалів; прискорення регенераційних процесів; підвищення опірності організму й подовження активного довголіття.

Ось тепер усі потреби клітин задоволені, 5 простих кроків для здорового життя:

1-й крок – почати з води і напоїти кожну клітинку повноцінною біодоступною водою за допомогою продуктів пека «Гідрамакс».

2-й крок – позбавитись зайвого й розпрощатись із паразитами за допомогою програм «Парашилд» і «Парашилд Плюс».

3-й крок – організувати регулярне виведення токсинів з програмою «Корал Детокс» або «Корал Детокс Плюс», а також глибоке очищення з програмою «Коло-Вада Плюс» і «Коло-Вада Лайт».

4-й крок – харчування для життя – зробити своє харчування повноцінним з компонентами природного походження програми «Нутрипек».

І 5-й крок – захистити організм і підтримати імунітет із програмою «Імуніті Пек».

5 кроків, аби набути здорових звичок і вивести свій організм на новий рівень. І я пропоную вам не зволікати і почати просто зараз. Подумайте, який із кроків на користь свого здоров’я ви можете зробити вже сьогодні?

8.jpg


 
Здорове середовище /Прочитати статтю

Здорове середовище

Захист дому


1.jpg

Що визначає чистоту і затишок в оселі?

З цим питанням у нас виникають найрізноманітніші асоціації. Для одних – це чистий гостинний дім, де все розставлено по поличках. Інші ж не мислять затишку без теплої дружньої атмосфери, м’якого пледа і чашечки ароматної кави. А для жителів Країни сонця, що сходить, наприклад, формулу чистоти можна вивести ось так: порядок в оселі = духовна чистота + позитивні емоції.

І для кожного з нас чистота – це впевненість у здоровому та безпечному середовищі.

Побутова хімія Alive.

2.jpgЗелена лінія Alive спеціально створена для людей, які не хочуть, аби їх здоров’я та навколишнє середовище зазнавало впливу агресивної побутової хімії. За останні роки вимоги до якості засобів для миття і чищення, пральних порошків змінились. Зараз їх якість визначається, перш за все, гіпоалергеністю, низькою токсичністю, використанням рослинної сировини, високим рівнем біорозкладності компонентів та універсальністю.

Усі ці якості характеризують засоби Chimie Verte («зеленої» хімії) компаній Salveco (Франція) і Pacific Sands (США), спеціально розроблені для компанії Coral Club.

На сьогоднішній день даний напрямок найбільш динамічно розвивається і є надзвичайно популярним у світі, оскільки пов’язаний із виробництвом побутової хімії на основі якісно нових інгредієнтів, натуральних і безпечних як для людини, так і для природи.

Використання засобів Alive гарантує якісне прибирання для всіх поверхонь дому і дбайливий догляд при пранні та відбілюванні. Засоби Alive показують безпрецедентно високу для екологічних засобів ефективність у видаленні будь-яких стійких забруднень, включаючи жир тваринного та рослинного походження, бруд, масляні плями, вапняні відкладення та багато іншого.

Засоби для прання Alive.

Беззаперечною перевагою засобів для прання Alive є те, що вони не руйнують структуру тканини, виконують глибоке очищення від забруднень, швидко і без залишків вимиваються у процесі полоскання.

Пральні порошки Alive виключно дбайливо поводяться із тканинами, як натуральними, так і синтетичними. Оскільки зі складу таких порошків виключені агресивні хімічні речовини, ніщо не загрожує цілісності волокон тканини та барвникам, що були використані для її пофарбування. Характерним є те, що ці пральні порошки (порівняно з більшістю звичайних порошків) дозволяють одягу довше зберігати свою початкову форму і насичений яскравий колір.

Електромагнітна чистота.

Пристрій «Нейтронік» – засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначений для персональних комп’ютерів, телевізорів, радіо- та мобільних телефонів, НВЧ-печей, моніторів із РК і плазмовими екранами.

Нейтронік – це спеціальна антена, розміри якої 40х40х0,6 мм. Кристалічній решітці антени притаманна властивість кристала поглинати та перетворювати електромагнітну енергію. Антена збуджується випромінювачем і створює своє поле, яке, взаємодіючи із полем випромінювача, перетворює спектр випромінювання на безпечну для людини форму. Пристрій знижує до безпечного рівня електромагнітне навантаження на організм людини. У перші години після встановлення він зменшує електромагнітне поле приблизно у 2 рази (за відстанню від монітора) або у 4 рази (за площею).


 
Комплексні рішення для організму /Прочитати статтю

   

Цільові програми від Coral Club – комплексні рішення для організму.


Цільові програми від Coral Club – це системний підхід до вирішення ключових задач з комплексного оздоровлення організму. Продумане поєднання активних компонентів програми і певна послідовність їх прийому забезпечують стійкий оздоровчий ефект. Крім того, плюсами формату ONESTACK є зрозуміла схема застосування та вигідна ціна.

1.pngЦільова програма: «Гідрамакс (HydraMax програма) » HydraMax – набір для оптимальної гідратації організму. Комплекс мікро- та макроелементів покращує фізіологічну повноцінність води і підтримує баланс мінералів, що беруть участь у роботі усіх органів та систем. Антиоксиданти захищають клітини від окисного руйнування і передчасного старіння. Життєво важливі електроліти регулюють водно-сольовий баланс, підтримуючи нормальний обмін речовин і витривалість організму.

Корал-Майн. Мінеральна композиція з коралів склерактіній, що містять солі корисних макро- та мікроелементів (кальцію, магнію, калію, а також заліза, фосфору, сірки, кремнію, хрому, марганцю, цинку та ін.). При взаємодії з водою мінерали Корал-Майну із солей переходять у воду, підвищуючи її фізіологічну повноцінність, регулюють мінеральний склад, кислотно-лужний баланс і покращують її органолептичні властивості.

ПентоКан. Джерело активного калію – важливого електроліту для підтримання водно-сольового (мінерального) та кислотно-лужного балансу організму. Калій регулює обмінні процеси у клітинах і підтримує об’єм внутрішньоклітинної рідини, дозволяє швидко відновлювати енергетичні ресурси організму і зберігати повну життєздатність клітин навіть в умовах окисного стресу. Унікальне поєднання калію з рибозою та вітаміном С значно підвищує біодоступність цього життєво важливого для клітин організму макроелемента і сприяє його постійній концентрації всередині клітини.

Н-500 – ефективний антиоксидант, дія якого базується на потужних відновних властивостях водню. Регулює окисно-відновний потенціал води (ОВП). Допомагає запобігти пошкодженню клітин вільними радикалами і стимулює вироблення клітинної енергії, що дозволяє легше переносити підвищені фізичні та інтелектуальні навантаження.

2.pngЦільова програма «Кардіопек (Cardiopack)» – це набір для здоров’я серця. Ідеальне поєднання компонентів активно живить і наповнює енергією клітини серця та сприяє нормальній роботі серцево-судинної системи.

ПентоКан. Джерело активного калію, який дозволяє швидко відновлювати енергетичні ресурси клітин міокарда і зберігати їх життєздатність навіть в умовах оксидативного стресу. Унікальне поєднання калію з рибозою та вітаміном С і форма випуску у вигляді шипучих таблеток значно підвищують біодоступність цього життєво важливого макроелемента.

Коензим Q10. Джерело убіхінону, який відіграє важливу роль у виробництві клітинної енергії і потрібен для підтримання нормальної роботи серцевого м’яза. Особливо корисний при підвищених фізичних навантаженнях і у похилому віці внаслідок зниження синтезу власного убіхінону.

Корал Таурин. Джерело амінокислоти таурину, яка регулює обмін мінералів кальцію, калію, магнію та натрію, що відповідають за стабільний серцевий ритм. Сприяє зниженню рівня “шкідливого” холестерину і покращення енергообміну, а також запобігає старінню серцевого м’яза та організму в цілому.

Корал Магній. Джерело магнію, який регулює м’язовий тонус і серцевий ритм, чинить заспокійливу дію на нервову систему. Кращу біодоступність магнію у складі продукту забезпечують хелатні форми магнію – бісгліцинат і таурат.

3.pngЦільова програма «Здоровий кишечник (Healthy Gut)» спрямована на комплексне оздоровлення кишечника і травлення в цілому. Здоровий кишечник – запорука міцного імунітету, ефективної роботи різних систем організму, чудового зовнішнього вигляду, бадьорого самопочуття. Програма розрахована на 30 днів і складається з 3 послідовних етапів по 10 днів.

1-й етап – м’яке очищення кишечника. Активуються процеси детоксикації і виведення продуктів життєдіяльності, токсинів, паразитів (гельмінтів). Покращується робота жовчного міхура, нирок. Продукти, що застосовуються: Корал-Майн 10 саше, Супер-Флора, Заферан, Листя чорного горіха, Папая, Корал Люцерна, Корал Лецитин, Корал Бурдок Рут, Каскара Саграда, Корал Карнітин.

2-й етап – нормалізація роботи кишечника за рахунок поступового відновлення корисної мікрофлори, покращення перетравлювання їжі та засвоєння нутрієнтів. Продукти, що застосовуються: Корал-Майн 10 саше, Супер-Флора, Заферан, Корал Лецитин, Асимілятор, Корал Артишок, Корал Магній, АкваОкс.

3-й етап – відновлення нормальної роботи травного тракту, оптимізація вітамінно-мінерального балансу та обміну речовин в організмі. Продукти, що застосовуються: Корал-Майн 10 саше, Супер-Флора, Папая, Корал Люцерна, Корал Магній, Корал Таурин, Омега 3/60, МСМ, Спіруліна в таблетках.

Під час застосування програми рекомендується дотримуватись питного режиму (не менше 1,5 л води з мінеральною добавкою Корал-Майн) і рекомендацій з харчування.

4.pngЦільова програма «Ментал Форс (Mental Force)» – комплексна програма для підтримання когнітивних функцій головного мозку. Цільова програма сприяє: покращенню короткотривалої та довготривалої пам’яті; підвищенню концентрації уваги; гармонізації психоемоційного фону; нормалізації циклів сну–неспання; підвищенню розумової працездатності.

Програма складається з 8 продуктів і розрахована на 3 послідовних етапи по 10 днів кожен.

Компоненти:

«МайндСет» – збалансований комплекс амінокислот, вітамінів і рослинних екстрактів для покращення кровопостачання та живлення головного мозку. Комбінація активних компонентів комплексу сприяє зниженню стресу, нормалізації сну та бере участь у формуванні усіх видів пам’яті.

«Корал Магній» – магній бере участь у регуляції діяльності нервової системи: заспокоює, зменшує напругу, дратівливість і тривожність, підвищує здатність до концентрації уваги та покращує пам’ять.

«Корал Таурин». Таурин – амінокислота, що відповідає за кровообіг і судинний тонус, насичення мозку киснем. Забезпечує активну підтримку нервової системи і позитивно впливає на когнітивні функції.

«Спіруліна» – природне джерело білка, вітамінів і мінералів, необхідних для оптимальної роботи мозку й організму в цілому. Містить вітаміни А, В, С, Е, К, бета-каротин, мінерали калій, кальцій, хром, мідь, хлорофіл, поліненасичені жирні кислоти.

«Корал Лецитин» – джерело фосфоліпідів – будівельного матеріалу оболонок нервових клітин. Фосфоліпіди забезпечують швидкість реакцій у головному мозку, що позитивно впливає на інтелектуальну і творчу діяльність, пам’ять та увагу.

«Корал Карнітин» L-карнітин – амінокислота-енергетик, що відповідає за доставку «палива» до енергетичних станцій клітин організму – мітохондрій. Відновлює енергетичний потенціал і запобігає ранньому старінню клітин мозку.

«Омега 3/60» поліненасичена жирна кислота Омега-3 – антиоксидант, джерело поліненасичених жирних кислот. Сприяє покращенню когнітивних функцій, нормалізує обмінні процеси в організмі.

«Корал-Майн» –мінеральна композиція для кондиціювання питної води з природного корала. Збагачує воду корисними мінералами і нормалізує водно-сольовий баланс організму, покращуючи роботу усіх органів та систем. Під час проходження програми рекомендується дотримуватись питного режиму і рекомендацій з харчування, режиму сну та відпочинку.

5.pngЦільова програма «Корал Детокс (Coral Detox)» – це комплексний підхід, що забезпечує природне виведення токсинів з організму, здоров’я клітин, активність і молодість на довгі роки.

До складу входять 4 продукти: «Асимілятор» (90 капсул), «Н-500» (60 капсул), «Корал-Майн» (30 саше), «Корал Лецитин» (120 капсул).

«Асимілятор» містить комплекс ферментів рослинного походження з вітамінами А і D, сприяє якісному розщепленню харчових продуктів та зменшує утворення токсинів.

«H-500» – антиоксидант, захищає організм від наслідків окисного стресу, сприяє виробленню клітинної енергії.

«Корал-Майн» – мінеральна композиція з глибоководних коралів, яка впливає на мінеральний баланс організму, сприяє виведенню водорозчинних токсинів.

«Корал Лецитин» – джерело природних фосфоліпідів, захищає оболонки клітин від пошкодження токсинами, покращує функції печінки – головного фільтра організму.

6.pngЦільова програма «Корал Детокс Плюс (Coral Detox Plus)» – це розширений варіант набору Coral Detox, який сприяє природному виведенню токсинів, захисту та оздоровленню клітин, підвищенню життєвого тонусу і зміцненню імунітету.

Посилений захист від токсичних впливів і високий рівень енергії! Корал Детокс Плюс (Coral Detox Plus) – це програма Корал Детокс, розширена на такі продукти:

«Корал Лецитин» покращує функції печінки – головного фільтра організму. Як джерело природних фосфоліпідів захищає оболонки клітин від пошкодження токсинами.

«ПентоКан» – унікальна комбінація калію, вітаміну С і рибози, сприяє вивільненню клітинної енергії і допомагає організму швидко відновитись після навантажень та інтоксикацій.

«Корал Люцерна» – комплекс рослинних компонентів, що підвищують життєвий тонус і позитивно впливають на загальний рівень здоров’я. Люцерна допомагає швидко упоратись з інтоксикацією, розладами травлення та іншими порушеннями роботи внутрішніх органів.

7.pngЦільова програма «Упаковка Життя (Pack of life)» – унікальний набір із трьох продуктів, які ефективно підтримують здоров’я і підвищують біоенергетичний потенціал організму. Завдяки їх синергетичній дії ви відчуєте себе на піку фізичної форми і підвищите інтелектуальний тонус.

До складу входять: «Корал-Майн» – мінеральна композиція для покращення якості питної води. Чинить регулюючий вплив на мінеральний баланс в організмі, допомагаючи нормалізувати роботу життєво важливих систем та органів. Комплекс мінеральних солей сприяє досягненню оптимального значення рН, регуляції артеріального тиску і серцевого ритму, а також – профілактиці остеопорозу та артритів, підвищенню еластичності м’язів, відновленню структури кісткової та хрящової тканин, регуляції роботи нирок і травної системи, покращенню стану шкіри.

«АкваОкс». Комплекс потужних натуральних антиоксидантів – екстрактів граната, ягід асаї, какао-бобів і розмарину – допомагає зберегти молодість, активність і високий тонус. Вітаміни та поліфенольні сполуки, що входять до складу, підвищують працездатність, підтримують здоров’я серцево-судинної та нервової системи, покращують роботу мозку, запобігають розвитку атеросклерозу.

«Асимілятор» – продукт для покращення травлення. У складі – основні ферменти рослинного походження (амілаза, целюлаза, лактаза, протеаза, папаїн, бромелайн, ліпаза), які розщеплюють у шлунково-кишковому тракті складні речовини до більш простих, що згодом, всмоктуючись крізь слизову оболонку кишечника, надходять у кров. Продукт рекомендований для нормалізації травлення та засвоєння їжі, зменшення метеоризму, полегшення відчуття важкості у шлунку, покращення постачання поживних речовин до клітин, підвищення імунного статусу організму.

8.pngНабір «Здоровий старт (Healthy start)» – гармонійна комбінація п’яти популярних продуктів Coral Club, які допомагають оздоровити травну, серцево-судинну та нервову системи, вивести токсини, покращити обмін речовин і упоратись зі стресом. Готове рішення для тих, хто робить перші кроки назустріч здоровому способу життя.

До складу входять:

«Корал-Майн» – мінеральна композиція для покращення якості питної води.

«Корал-Лецитин» – продукт для підтримання здоров’я серця, головного мозку та печінки. «Папая» – джерело корисних ферментів папаїну, ліпази і лізоциму, що покращують перетравлювання та засвоєння білків.

«Супер-Флора» – сучасний синбіотик, що поєднує інулін, біфідо- і лактобактерії для відновлення здорової мікрофлори, нормалізації травлення та обміну речовин.

«Грифонія» – безпечний природний антидепресант, який сприяє природному виробленню гормону серотоніну, а значить, – покращенню настрою, підвищенню стресостійкості, відновленню здорового сну. 
Сертифікація продукції Coral Club /Прочитати статтю

Сертифікація продукції Coral Club

Відповіді на питання, що часто ставлять.


12.jpg

У вас є антидопінгові сертификати?

Антидопінгові сертифікати на дієтичні добавки не видаються. Наші добавки не містять заборонених речовин, включених до списку WADA.Що таке сертифікат GMP?

GMP (Good Manufacturing Practice; Належна виробнича практика) — правила, які встановлюють вимоги до організації виробництва та контролю якості. Наші виробники мають ці сертифікати.

Якими ще сертифікатами підтверджена якість продукції?

Висока якість кожного продукту Coral Club підтверджена наявністю сертифікатів систем менеджменту якості у кожного партнера – виробника продукції:

HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) – система менеджменту безпеки харчової продукції;

ISO (International Organization for Standardization) – незалежна неурядова міжнародна організація зі стандартизації;

NSF (The Public Health and Safety Organization) – організація розробки стандартів охорони громадського здоров’я та програм сертифікації;

BRC GLOBAL STANDARDS – провідний світовий бренд на ринку, який допомагає зміцнити довіру до індустрії безпеки харчових продуктів.


Чим відрізняються сертифікат, свідоцтво, декларація?

На даний момент, відповідно до чинного законодавства, лише косметичні засоби підлягають сертифікації/державній реєстрації. Їх видає Держспоживслужба. Копію цих документів ви можете побачити на нашому офіційному сайті (у розділі матеріали) або у будь-якому офісі продажу.


Чи сертифікований Нейтронік?

Нейтроніки не підлягають обов’язковій сертифікації.


Чи проводяться клінічні дослідження вашої продукції?

Подібні дослідження не проводяться, у цьому немає потреби.


Чи є наукові дослідження ваших продуктів?

Дієтичні добавки – це просто добавка до їжі, наукові дослідження дієтичних добавок не є обов’язковими, відповідно, вони не проводились.


Чи у вас є сертифікати Держспоживслужби?

Так, із сертифікатами можна ознайомитись в офісі продажу та на сайті.


Де знайти сертифікати?

На сайті Coral Club сертифікати є у карточці кожного продукту. Також із сертифікатами можна ознайомитись у найближчому офісі продажу.


Чи наявний сертифікат кошерності?

Наші продукти не сертифіковані ані як халяль, ані як кошерні.


Чи є у вас європейські сертифікати?

В Європі відсутні паперові сертифікати, і у кожної країни своя специфіка реєстрації. Як правило, це електронний реєстр, куди після проходження нотифікації вносяться зареєстровані продукти, або ж продукція взагалі не потребує сертифікації. Треба дивитись окремо по кожному продукту.