01 / 06

Обирай
правильну
компанію

Шлях до успіху починається з вибору компанії, яка стане твоїм надійним бізнес-партнером. Розберись у правилах МЛМ-індустрії, дізнайся про типи мережевих компаній, примір на себе переваги маркетинг-плану Coral Club, співвіднеси цінності і місію компанії зі своїми внутрішніми переконаннями.

01/ 06

Обирай
правильну
компанію

Шлях до успіху починається з вибору компанії, яка стане твоїм надійним бізнес-партнером. Розберись у правилах МЛМ-індустрії, дізнайся про типи мережевих компаній, примір на себе переваги маркетинг-плану Coral Club, співвіднеси цінності і місію компанії зі своїми внутрішніми переконаннями.

Прочитати статтю

Визнач свою мережеву компанію

Наша бізнес-пропозиція

1.jpg

Якщо ти замислювався над тим, як змінити своє життя, наповнити його новим сенсом, розширити коло своїх можливостей, реалізувати заповітні цілі, стати активнішим та енергійнішим, здобути нових друзів і надійних партнерів, більше подорожувати і бути по-справжньому щасливим, ти зробив правильний вибір – розглянув як інструмент можливості компанії Coral Club.

Хто ми?

UA_Presentation CCI_270523_page-0001.jpgМи – це команда однодумців, яка вже більш ніж 20 років допомагає людям зробити розумний вибір на користь турботи про здоров’я у 35 країнах світу. Асортимент продукції нараховує понад 200 найменувань продуктів для здоров’я, краси та дому, які виробляються з використанням натуральних інгредієнтів у 10 країнах – США, Канаді, Німеччині, Вірменії, Норвегії, Франції, Японії, Тайвані, Південній Кореї.

Ми – це ті, кого надихає те, що в усьому світі мільйони людей користуються цими продуктами, люблять їх і отримують чудові результати.

Ми – це ті, хто зробив вибір на користь мережевого бізнесу з надійною компанією.

3.jpgЗгідно з офіційною статистикою, понад 75 % людей у всьому світі незадоволені своєю роботою або доходом. Кожна амбітна, цілеспрямована людина прагне більшого, ніж вона має, і тому вона відкрита для чогось нового, проте більшість людей боїться змінювати роботу або почати власний бізнес.

І у цього страху є причини, які повністю відсутні у мережевому маркетингу. Порівняймо:

4.jpg

Якщо цей бізнес запустити і впродовж 2–3 років активно попрацювати, далі він зможе працювати без вашої постійної участі. Це і є основна ідея мережевого бізнесу – пасивний дохід.

Тож як його створити?

Будь-який бізнес завжди починається з пошуку бізнес-ідеї. І більшість людей стикаються з тим, що практично усі ніші для бізнесу на сьогоднішній день або зайняті, або у бізнесі величезна кількість конкурентів.

Яку нішу сьогодні можна впевнено займати? Яка бізнес-ідея не вичерпає себе, а буде актуальною ще тривалий час?

Одна з них – ідея підтримання здорового способу життя.

Погодься, що кількість людей, які відмовляються від шкідливих звичок, займаються профілактикою захворювань, спортом, цікавляться питаннями правильного харчування та збереження енергії, з кожним роком лише зростає.

Велнес-індустрія, яка включає в себе салони краси, масажні кабінети, йога-центри, фітнес-зали, еколавки, розвивається вкрай активно і, за прогнозами, розвиватиметься й надалі.

І ми входимо у цю нішу з високоякісною продукцією у найактуальніших категоріях:

  • гідратація та правильна вода;
  • збагачення їжі;
  • екологія побуту;
  • б’юті та антиейдж.

Гідратація та правильна вода

Величезну роль у нашому житті і стані здоров’я відіграє вода. Вона – регулятор усіх процесів у нашому організмі, і її недостатня кількість та низька якість виступають основними причинами погіршення здоров’я. Від того, яку воду ми п’ємо, залежить наше здоров’я.

Ми не займаємось очищеною або бутильованою водою. Ми знаємо якість такої води і розуміємо, що вона не дуже корисна для організму.

У нас є продукт, завдяки якому звичайна очищена вода стає мінералізованою, змінюється її pH, вона стає біологічно доступною, корисною.

Як ти вважаєш, споживання правильної води відіб’ється на здоров’ї людини? Вона побачить результати? 100 %. І це перший плюс на користь нашої пропозиції.

Більш докладно про гідратацію ти прочитаєш у темі «Концепція здоров’я Coral Club».

Збагачення їжі

Вже ні для кого не є секретом те, що продукти, які ми купуємо у супермаркетах, готуємо і згодом вживаємо у їжу, не завжди містять корисні вітаміни та мікроелементи у потрібному організму обсязі.

Їжа дедалі більше стає рафінованою, консервованою, ароматизованою і позбавленою у процесі обробки своєї життєвої сили. Чи відбивається це нас? Безперечно. Зрештою ми маємо хронічний брак корисних мікроелементів, порушення процесів їх засвоєння та закислення внутрішнього середовища організму. Саме тому компанія створює продукти, які допомагають заповнити дефіцит вітамінів і мінералів, дати організму усі необхідні макро- та мікронутрієнти потрібної якості і у достатній кількості.

Беремо ці продукти як ідею для бізнесу. Вони мають величезний потенціал.

Тема «Концепція здоров’я Coral Club» докладно розповість про продукти, що збагачують наш раціон.

Екологія побуту і б’юті-антиейдж

У кожного з нас вдома є засоби особистої гігієни, за допомогою яких ми чистимо зуби, вмиваємось, миємо голову, доглядаємо за тілом, і побутова хімія, послуговуючись якою ми прибираємо оселю. Правильно? А чи завжди ми замислюємось про екологічність засобів, якими користуємось?

Якщо замислитись і розібратись, то вибір між неекологічними і, можливо, шкідливими продуктами побутової хімії і 100 % безпечними та ефективними засобами, які реально працюють, буде зроблений на користь останніх.

Згоден? Гідний аргумент на користь наших продуктів і бізнес-пропозиції?

Усі подробиці в темі «Концепція здоров’я Coral Club».

Поговоримо про стратегію просування бізнесу

Класична схема бізнесу, якщо потрібно продати, наприклад, упаковку жувальної гумки.

Припустимо, що на її виготовлення виробнику потрібно витратити 30–50 копійок. Однак поки гумка опиняється на полиці магазина, її вартість зростає у кілька разів! А винні в усьому посередники – великі та дрібні гуртовики, які продають цю упаковку один одному. До того ж аби продати, вони чималі кошти витрачають на рекламу (близько 50 % від вартості, яку ми сплачуємо за продукцію, фірми вкладають у розкручування). Саме тому вартість однієї упаковки жувальної гумки для споживача становить вже 10–15 гривень.

5.jpgМи знаємо, як зробити процес просування товарів більш дешевим і швидким: потрібно прибрати зі схеми просування посередників і дороговартісну медійну рекламу. Замість цього самі люди можуть розповідати один одному про товар, який їм дійсно подобається, а їх мотивацією буде відсоток від продажу за рекомендацією!

Так працює МЛМ-маркетинг.

Приємно отримувати бонуси від рекомендацій? Маєте бажання заробляти більше? Багаторівневий маркетинг втілює і це бажання: дозволяє створювати розгалужену мережу споживачів товару і розбудовувати на цьому власний бізнес. І людина, яка розвила свою мережеву структуру, отримує відсоток від усього товарообігу своєї структури.

Саме так дистриб’ютори МЛМ-компанії створюють пасивний дохід у десятки тисяч доларів на місяць.

Вигідно усім: товар виробника просувається без затрат на пошук посередників, створення реклами і маркетингових стратегій продажу, а значить, більше ресурсів можна вкласти у підвищення якості товару та умов взаємодії з партнерами-дистриб’юторами; дистриб’ютори отримують можливість розбудовувати мережу споживачів й отримувати дохід; покупці отримують високоякісний товар з індивідуальним супроводженням, консультацією.

У тебе є три опції, формати взаємодії з компанією:

1. Якісний продукт і переваги преміумпокупця. Це знижка 20 % на всю продукцію, участь в акціях, кешбек.

2. Хастл (додатковий дохід). Завдання: зробити так, аби люди дізнались про твій улюблений продукт. Способи: усього лише рекомендувати рідним, близьким, знайомим крутий продукт, яким користуєшся ти сам. Приділяй роботі кілька година на тиждень, створюй додатковий дохід!

3. Бізнес-партнерство з правом залучення рівних партнерів. Це вже серйозний бізнес із повним зануренням у бізнес-процеси і з доходом від 10 000 доларів у місяць.

У тебе буде (чи вже є) Наставник, який допомагає і супроводжує на всьому шляху.

Отже, якщо у тебе є мотивація, внутрішній посил реалізуватись, вийти на новий якісний рівень життя, то є сенс докладно розібратись із нашою пропозицією!

Просто зараз звернись до того, хто дав тобі посилання на сайт, розповів про Coral Club або запросив на вебінар-знайомство. Саме він – твій Наставник і провідник у світ ефективного розвитку твого успішного бізнесу!

Став собі мету, вивчай концепцію здоров’я, реєструйся у компанії і рухайся до головних змін у твоєму житті!